Szkolenie Trener TUS

Szkolenie 2-dniowe, dedykowane dla osób, które chcą zostać trenerami umiejętności społecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.​ W podejściu opracowanym przez Arnolda Goldsteina z elementami interwencji poznawczo-behawioralnej.

20-21 kwietnia 2024 (sobota-niedziela)

Co nas wyróżnia?

• Trenerzy z wieloletnią praktyką - nie tylko wiedzą merytoryczna, a również doświadczeniem zawodowym związanym
    z pracą w oświacie na różnyc
    h etapach edukacyjnych. Jesteśmy świadomi specyficznych warunków, a tym samym wyzwań, na które może trafić pracownik placówki oświatowej.
    Wsparcie po szkoleniu:

• Spotkanie interwizyjne grupowe

• Sesje mentoringowe indywidualne [dodatkowo płatne; dwa spotkania w cenie jednego].

• Szkolenie w kameralnej grupie

CZEGO DOWIEM SIĘ NA SZKOLENIU?

• Podstawowe założenia Treningu Umiejętności Społecznych
    (założenia teoretyczne, zasady organizacji zajęć, struktura zajęć)

• Podstawowe procedury poznawczo-behawioralne wykorzystywane w trakcie zajęć
    (odgrywanie ról, modelowanie, obserwacja, generalizacja, rodzaje wzmocnień, w tym informacje zwrotne)

• Charakterystyka pracy z grupą
    (strategie radzenia sobie z trudnymi zachowaniami, rola trenera))

• Umiejętności społeczne trenowane podczas zajęć
    (prospołeczne, identyfikowanie i radzenie sobie z emocjami, radzenia sobie ze stresem, planowania itp.)

• Praktyczne umiejętności prowadzenia zajęć
    (praca w grupach: tworzenie scenariusza zajęć i kroków umiejętności, odgrywanie scenek)

FORMA SZKOLENIA, TERMIN

• 2 dni (sobota, niedziela)

• stacjonarne

• kameralna grupa (10 osób)

• sobota 09:00 - 17:00, niedziela 09:00 - 16:00

W CENIE SZKOLENIA

• duża dawka wiedzy teoretycznej

• propozycje praktycznych pomocy terapeutycznych

• dostęp do materiałów ułatwiających prowadzenie zajęć

• wiedza dostosowana do pracy również w przedszkolu/szkole

• interwizja grupowa - po szkoleniu (stacjonarnie lub online)

• ciepły posiłek w sobotę i niedzielę

• certyfikat

729 zł do 10 marca!

po 10 marca - 850 zł  - w cenie interwizja grupowa

• 2 dni (18 godzin szkoleniowych)

• interwizja grupowa* (90 minut, kilka tygodniu po szkoleniu)

• ciepły posiłek

859 zł do 10 marca!

po 10 marca - 970 zł - w cenie interwizja grupowa i 2 sesje mentoringowe

• 2 dni (18 godzin szkoleniowych)

• interwizja grupowa* (90 minut, kilka tygodniu po szkoleniu)

• 2 sesje mentoringowe w cenie 1** (45 minut x 2, do wykorzystania do 3 miesięcy po szkoleniu)

• ciepły posiłek

10% zarobku ze szkolenia przekazujemy na cele statutowe fundacji! :)

• Zapisy przez powyższy formularz.

• Płatność należy uiścić w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania maila z danymi do płatności i potwierdzającego zapis na szkolenie, chyba, że została wybrana faktura dla instytucji publicznych.

• Mail potwierdzający przyjdzie w przeciągu 48h od złożenia zamówienia (z wyjątkiem soboty, niedzieli i dni wolnych od pracy).

DODATKOWE INFORMACJE

• Szkolenie będzie realizowane  w siedzibie Fundacji CzuliMy w Olsztynie

• *Interwizja grupowa będzie realizowana stacjonarnie lub online (kilka tygodniu po szkoleniu, termin zostanie podany z wyprzedzeniem); koszt interwizji to 100 zł za 90 minut - wliczony w cenę obu opcji szkoleniowych

• ** Sesje mentoringowe (za dodatkową opłatą, 2 spotkania w cenie 1) - do wykorzystania do 3 miesięcy po szkoleniu; koszt 1 sesji to 150 zł za 45 minut, koszt 2 sesji to 300 zł - wliczony w cenę szkolenia za 970 zł

• Uczestnicy otrzymają certyfikat.

• Ze szkolenia mogą skorzystać osoby studenckie ostatniego (V) roku studiów magisterskich z pedagogiki lub psychologii

• Zastrzegamy, żeby aby szkolenie odbyło się wymagana liczba osób to 10.

• Regulamin sprzedaży i zakupu: zapoznaj się

• Klauzla RODO: zapoznaj się