PRZESTRZEŃ PEŁNA CZUŁOŚCI 2024

Projekt oferujący nieodpłatne wsparcie psychologiczno-seksuologiczne dla osób transpłciowych, niebinarnych oraz ich rodziców z powiatu olsztyńskiego i ostródzkiego.

OPINIOWANIE O NIEZGODNOŚCI PŁCIOWEJ OSÓB 19+

Sfinansowanie 3 opinii psychologiczno- seksuologicznych o niezgodności płciowej na potrzeby sądu lub/i tranzycji medycznej.

Projekt pokrywa koszt sporządzenia i wydania opinii.

Koszt spotkań może częściowo zostać pokryty z projektu, jeśli będą wolne godziny z puli konsultacji.

• termin oraz sposób naboru podamy wkrótce

• godziny: 11:00 - 17:00

• siedziba Fundacji CzuliMy

GRUPA WSPARCIA DLA RODZICÓW

DZIECI TRANSPŁCIOWYCH & NIEBINARNYCH

4 spotkania 2 godzinne, w grupie 10-12 osób, dla rodziców - podczas trwania grupy prowadzącą będzie psycholożka- terapeutka TSR p. Magdalena G.

• termin: wkrótce podamy terminy i rozpoczniemy nabór

• godziny: od 16:30/17:00

• miejsce: podamy wkrótce

DOFINANSOWANIE CZĘŚCI LUB CAŁOŚCI OPŁATY ZA SESJE PSYCHOTERAPII U ZEWNĘTRZNEGO SPECJALISTY

​Wsparcie finansowe dla osób LGBT+ z Olsztyna i okolic w postacie sfinansowania części lub całości opłaty za sesje terapii/psychoterapii u osoby specjalistycznej z poza fundacji.

Wkrótce więcej szczegółów!

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNO-SEKSUOLOGICZNE

• możliwość skorzystania z pojedynczej konsultacji psychologicznej, jak i serii spotkań wspierających.

• wsparcie osób transpłciowych i niebinarnych, jednakże w sytuacjach kryzysowych pomoc mogą uzyskać wszystkie osoby LGBTQIA+

Pula godzin na nieodpłatne serie spotkań została wyczerpana.
    Istnieje możliwość skorzystania z konsultacji - termin oczekiwania 2-3 tygodnie.

dlaodmiany.png

Fundusz dla Odmiany

W tym roku nie tylko my będziemy mogli udzielić Wam wsparcia dzięki temu funduszowi, a będziemy mogli sfinansować Wam również wizytę u specjalisty zdrowia psychicznego z wsparcia, którego już korzystacie, bądź chcecie zacząć korzystać.

Przestrzeń Pełna Czułości, która została zrealizowana ze środków Funduszudla Odmiany 🌈

rainbow4love_edited.jpg

Rainbow4love

Dzięki środkom z Rainbow4love kolejny rok możemy Wam zaproponować wsparcie psychologiczno-seksuologiczne dla osób LGBT+, w szczególności dla osób transpłciowych oraz niebinarnych z powiatu olsztyńskiego i ostródzkiego.W tym roku sfinansujemy również 3 opinie o niezgodności płciowej oraz 4 spotkania grupy wsparcia dla rodziców dzieci transpłciowych.

Przestrzeń Pełna Czułości, która została zrealizowana ze środków Funduszu @rainbow4.love 🌈

• Konsultacje będą realizowane w siedzibie Fundacji CzuliMy (konsultacje online są możliwe tylko dla osób z niepełnosprawnością fizyczną).

• Osoby poniżej 18 roku życia potrzebują pisemnej zgody rodzica.

• Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy poprzez kwestionariusz.