top of page

PRZESTRZEŃ PEŁNA CZUŁOŚCI


Projekt oferujący nieodpłatne wsparcie psychologiczno-seksuologiczne dla osób transpłciowych, niebinarnych oraz ich rodziców z powiatu olsztyńskiego i ostródzkiego

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNO-SEKSUOLOGICZNE

 • możliwość skorzystania z pojedynczej konsultacji psychologicznej, jak i serii spotkań wspierających.

 • wsparcie osób transpłciowych i niebinarnych, jednakże w sytuacjach kryzysowych pomoc mogą uzyskać również inne osoby spod parasola LGBTQIA+

  Pula godzin na nieodpłatne konsultacje została wyczerpana.

WARSZTATY DLA RODZICÓW

Zwiększające wiedzę w obszarze:

 • rozwoju seksualnego dzieci i młodzieży, 

 • procesu odkrywania, akceptowania i ujawniania tożsamości płciowej.
   

 • termin: 2 grudnia 2023, sobota

 • godziny: 11:00 - 17:00

 • siedziba Fundacji CzuliMy

   

2.png
3.png
PPC1
PPC2
PPC3
rosnijwsile.png

Fundusz Rośnij w siłę

Godziny z puli I edycji szybko wyczerpały się, a przy II edycji powstała po kilku dniach lista rezerwowa. Chcieliśmy, aby Przestrzeń Pełna Czułości mogła dalej istnieć. Komisja w składzie: Mirosława Makuchowska i Franciszka Sady z KPH, Bryan Polski  i Anton Timakov reprezentujący Pantene oraz Katarzyna Zillmann i Michał Szpak – osoby ambasadorskie marki Pantene - zdecydowała o przyznaniu nam finasowania. Środków powinno starczyć do października/listopada 2023. Udało się! 

 

Tym samym od czerwca ruszyłą III edycja nieodpłatnego wsparcia psychologiczno-seksuologicznego dla młodzieży i młodych dorosłych transpłciowych i niebinarnych z powiatu olsztyńskiego i ostródzkiego, w tym również konsultacje dla młodzieży i młodych dorosłych LGBTQIA+.

dlaodmiany.png

Fundusz dla Odmiany

Przestrzeń Pełna Czułości to w 100% trafiona inicjatywa, która zaczęła się, gdy byliśmy jeszcze grupą nieformalną "Psycholog - Katarzyna Grabia & przyjaciele". Godziny z puli I edycji szybko wyczerpały się, a Przestrzeń Pełna Czułości znalazła się na liście rezerwowej Fundusz dla Odmiany, co oznaczało, że na jej realizację zbierane było finansowanie. Udostępniając informację lub wpłacając na zbiórkę Fundusz dla Odmiany pomogliście nam w zebraniu środków!

 

Tym samym od marca ruszy II edycja nieodpłatnego wsparcia psychologiczno-seksuologicznego dla młodzieży i młodych dorosłych transpłciowych i niebinarnych z powiatu olsztyńskiego i ostródzkiego, w tym również konsultacje dla młodzieży i młodych dorosłych LGBTQIA+.

rainbow4love_edited.jpg

Rainbow4love

Inicjatywa, którą rozpoczęliśmy jako grupa nieformalna "Psycholog - Katarzyna Grabia & przyjaciele" to Przestrzeń Pełna Czułości, która została zrealizowana ze środków Funduszu @rainbow4.love 🌈

Dzięki niej kilka osób transpłciowych i niebinarnych, w wieku do 14 do 21 lat jest aktualnie w bezpłatnym wsparciu terapeutycznym.

W ramach grantu zostaną zrealizowane takźe warsztaty wspierająco-edukacyjne dla rodziców osób transpłciowych.

bottom of page