NATALIA JURALEWICZ

FC_Natalia.jpg

Pedagog specjalny, surdopedagog, tyflopedagog, terapeutka pedagogiczna, trenerka umiejętności społecznych

Członkini Zarządu Fundacji CzuliMy. Pracuje jako wychowawczyni, nauczycielka współorganizująca proces kształcenia specjalnego, specjalista i trener TUS.  Ma 11-letnie doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami i ze spektrum autyzmu.

W CzuliMy prowadzi Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci z trudnościami w relacjach społecznych, wsparcie pedagogiczne o charakterze szeroko rozumianej interwencji poznawczo-behawioralnej, jak i terapię pedagogiczną i wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku: niepełnosprawnych intelektualnie, terapii pedagogicznej oraz edukacji wczesnoszkolnej. Studia podyplomowe ukończyła z zakresu: wspomagania rozwoju i edukacja osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera, surdopedagogiki, tyflopedagogiki. W trakcie ukończenia szkolenia z trenera sensoplastyki.

W wolnych chwilach z pasją animuje czas dla dzieci na różnego rodzaju eventach. Pasjonatka filologi polskiej. Prywatnie właścicielka dwóch kotów.