OLSZTYŃSKA PRZESTRZEŃ CZUŁOŚCI 2024

Nieodpłatne wsparcie psychologiczne dla osób LGBTQIAP+, mieszkających w Olsztynie, w postaci indywidualnego wsparcie psychologiczne da młodzieży i młodych dorosłych.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

• Konsultacje indywidualne z psychologiem
    (indywidualne lub rodzinne; wspierająco - wzmacniające) - pula godzin została rozdysponowana

Działanie współfinansowane ze środków Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.

ZAREZERWUJ TERMIN NA SPOTKANIE

• Konsultacje będą realizowane w siedzibie Fundacji CzuliMy (konsultacje online są możliwe tylko dla osób z niepełnosprawnością fizyczną).

• Osoby poniżej 18 roku życia potrzebują pisemnej zgody rodzica.

• Liczba miejsc na konsultacje jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy poprzez kwestionariusz.