AKADEMIA ZDROWEGO DIABETYKA

Projekt oferujący cykl nieodpłatnych warsztatów i konsultacji dla osób z cukrzycą (typu 1 i 2) oraz ich opiekunów, a także pacjentek z cukrzycą ciążową oraz cukrzycą w ciąży (mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego).

Nowy nabór w maju 2024.

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

• Konsultacje indywidualne z dietetykiem
    (związaną z dietoterapią/edukacją żywieniową w cukrzycy,
    uczestnicy nie otrzymują ułożonego jadłospisu)

• Konsultacje indywidualne z psychologiem
    (indywidualne lub rodzinne; wspierająco - wzmacniające)

WARSZTATY GRUPOWE

• dla osób z cukrzycą i ich opiekunów/rodziców w formie warsztatowej stacjonarnie

• dla osób z cukrzycą typu 1 i ich opiekunów/rodziców w formie warsztatowej online

• dla osób z cukrzycą typu 2 i ich opiekunów/rodziców w formie warsztatowej online

• dla pacjentek z cukrzycą ciążową oraz cukrzycą w ciąży w formie online

ZAREZERWUJ TERMIN NA SPOTKANIE
ZAREZERWUJ MIEJSCE NA ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY
ZAREZERWUJ MIEJSCE NA ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH
fc_ikona4.png

• Z konsultacji indywidualnych może skorzystać zarówno sam diabetyk, jak i jego opiekun/rodzic.

• Konsultacje będą realizowane w siedzibie Fundacji CzuliMy lub online

• Liczba miejsc na warsztaty, spotkania i konsultacje jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy poprzez kwestionariusz.