AKADEMIA ZDROWEGO DIABETYKA

Projekt oferujący cykl nieodpłatnych warsztatów i konsultacji dla diabetyków (typu 1 i 2) oraz ich opiekunów (mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego).

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

• Konsultacje indywidualne z dietetykiem
    (związaną z dietoterapią/edukacją żywieniową w cukrzycy,
    uczestnicy nie otrzymują ułożonego jadłospisu)

• Konsultacje indywidualne z psychologiem
    (indywidualne lub rodzinne; wspierająco - wzmacniające) - pula godzin została wykorzystana

WARSZTATY GRUPOWE

• Warsztaty żywieniowo-kulinarne dla młodzieży z cukrzycą typu 1

• Spotkanie z dietetykiem dla rodziców/opiekunów dziecka z cukrzycą typu 1

• Spotkanie z dietetykiem dla diabetyków typu 2 oraz ich opiekunów

fc_ikona4.png

KALENDARZ WYDARZEŃ

NIEODPŁATNE KONSULTACJE INDYWIDUALNE

• konsultacja diabetologiczna z dietetykiem (20-23.09.2023, dzień i godzina ustalany indywidualnie)

• konsultacja z psychologiem [pula godzin wykorzystana]

NIEODPŁATNE WARSZTATY GRUPOWE

Warsztaty żywieniowo-kulinarne dla młodzieży z cukrzycą typu 1

• Słodkie życie diabetyka - zdrowe i smaczne przekąski. (21.09.2023, czwartek godz. 16.00-18.00)

• Zdrowe, ale nie nudne śniadanie diabetyka. (23.09.2023, czwartek godz. 10.00-12.00)

Wsparcie grupowe dla rodziców/opiekunów i dla diabetyków typu 2 (termin do wyboru)

• Spotkanie z dietetykiem  (21.09.2023, czwartek, godz. 18.00-20.00) albo (23.09.2023, czwartek, godz. 12.00-14.00)

• Z konsultacji indywidualnych może skorzystać zarówno sam diabetyk, jak i jego opiekun/rodzic.

• Konsultacje będą realizowane  w siedzibie Fundacji CzuliMy (konsultacje online są możliwe tylko dla osób z niepełnosprawnością fizyczną lub mieszkających poza powiatem olsztyńskim).

• Liczba miejsc na warsztaty, spotkania i konsultacje jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy poprzez kwestionariusz.

4azd.png
3azd.png